Athenaeum Boekhandel
Elke dag boekenactualiteit: recensies, nieuws, filmpjes en boeken bestellen

Agenda: presentatie van Fleur Bourgonje, Verdwijnpunt & Hartenbeest



Bookmark and Share

17 september 2009

De roman Verdwijnpunt en de dichtbundel Hartenbeest hebben allebei het verdwijnen van geliefde personen als thema. Een van de verhaallijnen in Verdwijnpunt is de ontvoering van 30.000 mannen en vrouwen tijdens de Argentijnse militaire dictatuur (1976-1983). Zowel in proza als in poëzie probeert Fleur Bourgonje door middel van de taal verdriet en onmacht te bezweren en de doden tot leven te wekken.

Fleur Bourgonje vertrok in 1968 naar Parijs, en eind 1970 naar Zuid-Amerika. In 1980 keerde ze terug naar Nederland. Naast romans, verhalen en gedichten schreef ze twee libretto's. Voor haar hele oeuvre ontving ze de Betje Wolffprijs. De presentatie van Verdwijnpunt en Hartenbeest vindt plaats op donderdag 17 september a.s. van 18.30-20.00 uur bij Athenaeum Boekhandel in Amsterdam.

Wilt u ons vóór 10 september op e.vanlierop@arbeiderspers.nl of via 020-5247500 laten weten of u bij de presentatie aanwezig bent?

Bestel Fleur Bourgonje, Verdwijnpunt. € 25,-
Bestel Fleur Bourgonje, Hartenbeest. € 10,-
Bestel Fleur Bourgonje, Verdwijnpunt & Hartenbeest (set). € 25,-