Agenda: Presentatie Lisette Thooft, De onverzadigbare vrouw [en de afwezige man]
Uitgeverij Balans en Athenaeum Boekhandel nodigen u graag uit voor de boekpresentatie van Lisette Thooft, De onverzadigbare vrouw [en de afwezige man] op donderdag 20 januari om 17.30 uur.
Mannen worden vaak gek van de claimende, bemoeizuchtige, bazige, controleerderige, bezitterige, gestresste en lastige vrouwen in hun leven. Omgekeerd ergeren vrouwen zich regelmatig aan lakse, luie, botte, slordige, ongedisciplineerde, onverantwoordelijke en egocentrische mannen om hen heen. Zo is het al eeuwen en eeuwen. Maar intussen zijn we wel een stuk beschaafder geworden met ons allen. Volgens Lisette Thooft is er een oorzakelijk verband: we hebben elkáár beschaafd.
Het eerste exemplaar wordt door de auteur uitgereikt aan Christien Brinkgreve, hoogleraar Sociale Wetenschappen aan de Universiteit Utrecht.
Zie ook de voorpublicatie in onze Nacht.
Foto © Christiaan Krouwels
Gerelateerde artikelen
Boeken van de dag
Agenda
- 21 mei: Inside the U.S. Presidential Election: A Discussion with POLITICO editor David Mark (JAI)
- 21 mei: Stand van de Wetenschap: Frans “Un état de la question” (Spui25)
- 22 mei: Perpetualezing Maarten Asscher over Canetti (Haarlem)
- 22 mei: Het theater Pim Fortuyn (Spui25)
- 23 mei: Debat: De zin en onzin van terroristische dreiging en aanslagen (Spui25
- 23 mei: Granta presenteert: Granta 119 met Adam Foulds (Spui25)
- 24 mei: Wees goed voor je ziel (Spui25)
- 30 mei: Vertalersgeluk: drie vertalers en Gerbrand Bakker (Haarlem)
- 30 mei: Boekpresentatie en debat Ferdinand Domela Nieuwenhuis: een romantische revolutionair (Spui25)
- 31 mei: Debat: Historicus en maatschappij (Spui25)




![Presentatie Lisette Thooft, De onverzadigbare vrouw [en de afwezige man]](/dynamic/images/Agenda/Lisette_ChristiaanKrouwels_hogeres.jpg)