Dag en nacht over boeken lezen, boeken kopen
Bestel online! Keuze uit meer dan 10 miljoen titels.
Of bezoek onze winkels in Amsterdam en Haarlem.

Agenda: Roy F. Baumeister over Wilskracht. De herontdekking van de grootste kracht van de mens (Spui25)

9 mei 2012

Wat is er nodig om de verleidingen van het moderne leven te weerstaan, productiever te worden, beter te presteren op school en op het werk, verstandiger keuzes te maken en minder stress te ervaren?

Voor een succesvol en gelukkig leven zijn twee eigenschappen van belang: intelligentie en zelfbeheersing. Aan je intelligentie valt niet veel te verbeteren, aan je zelfbeheersing des te meer. Zelfbeheersing vereist wilskracht. Roy F. Baumeister en zijn medewerkers toonden aan dat wilskracht werkt als spierkracht: beide kunnen door oefening worden versterkt en beide nemen af bij overbelasting.

Roy F. Baumeister (1953) is hoogleraar sociale psychologie aan Florida State University, bijzonder hoogleraar aan de Vrije Universiteit Amsterdam en een internationaal gezaghebbend onderzoekspsycholoog.

Baumeister spreekt over Wilskracht. De herontdekking van de grootste kracht van de mens op woensdag 9 mei 2012, 17:00 - 18:30 uur bijSpui25. Toegang tot de lezingen in SPUI25 is gratis. Wel moet u zich voorafinschrijven.


Bookmark and Share


Wilskracht

Roy Baumeister, John Tierney € 19,95

Willpower

Roy F Baumeister, John Tierney € 25,50

Don Juan

Byron € 37,95

Argentijnse avonden

Carolijn Visser € 15,99

Op weg naar het einde

Ozcan Akyol € 8,95