Athenaeum Boekhandel
Elke dag boekenactualiteit: recensies, nieuws, filmpjes en boeken bestellen

Nieuws: Poëzie-e-bundels met korting RSS



Bookmark and Share

18 mei 2010

E-books. U kon ze al kopen bij Athenaeum Boekhandel, nu kunt u ze kopen met korting. In samenwerking met uitgeverijen De Arbeiderspers, Athenaeum - Polak & Van Gennep, De Bezige Bij, Nijgh & Van Ditmar en Querido bieden we acht weken lang korting op verschillende pakketten e-books. Het zesde pakket bevat poëzie: vanuit de Oudheid met Claudius Claudianus via Herman de Coninck naar Tomas Lieske en Joost Zwagerman.

Van 14 tot 28 mei gelden de volgende kortingen:

  • Claudius Claudianus, Verzamelde gedichten. In de vertaling van Marietje d'Hane-Scheltema. Van € 31,95 voor € 25,95 (fysieke boek € 39,95). Zie ook de impressie van een avond met de vertaalster bij Spui25.
  • Herman de Coninck, De gedichten. Van € 23,95 voor € 19,95 (fysieke boek € 25,-).
  • Tomas Lieske, Hoe je geliefde te herkennen. Van € 13,95 voor € 11,95 (fysieke boek € 17,95).
  • Joost Zwagerman, Roeshoofd hemelt. Van € 12,50 voor € 10,50 (fysieke boek € 15,95).

Vorige week: non-fictie van Maarten 't Hart, Fik Meijer, Willem Otterspeer, Eveline Stoel en Rob Wijnberg (korting geldig tot 21 mei). Volgende week: een viertal e-books uit de Perpetuareeks: Moby Dick, De goddelijke komedie, De heerser en Het verhaal van Aeneas.

Meer poëzie in e-bookvorm? Hieronder hebben we een selectie toegevoegd.

N.B. E-books zijn niet te retourneren of ruilen. Uw eerste e-bookaanschaf? Lees onze uitgebreide Veelgestelde vragen.


Reacties



Om een reactie te kunnen plaatsen dient u ingelogd te zijn.

Gerelateerde artikelen

Boeken van de dag