Little Golden Book Collection

Little Golden Book Collection Golden Books

A beautifully bound volume of bedtime stories, following in the tradition of Animal Tales and Farm Tales, features such unforgettable stories as The Poky Little Puppy, The Sleepy Book, and Good Night, Little Bear.
€14,95

Deze titel is momenteel niet te bestellen.

Specificaties

Isbn
9780375838484
Uitgever
Random House USA Inc
Druk
1e
Verschenen
01-01-2006
Taal
Engels
Bladzijden
224 pp.
Bindwijze
Hardcover
Genre
Kinderboeken

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling
MINDBOOKSATH : athenaeum