Bleedout

Bleedout Joan Brady

A dazzlingly suspenseful legal thriller in the vein of JOHN GRISHAM, SCOTT TUROW and STEPHEN L. CARTER.
€24,95

Deze titel is (nog) niet op voorraad.

Specificaties

ISBN
9781416502098
Uitgever
Simon & Schuster
Druk
1e
Datum
06-03-2006
Taal
Engels
Bladzijden
480 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop dit boek bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,-.
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.

pro-mbooks1 : athenaeum