A Map of the Dark

A Map of the Dark Karen Ellis

A thrilling new FBI series with a brilliant, troubled lead: perfect for fans of Tess Gerritsen, Karin Slaughter and Lisa Gardner.
€13,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen
Nota bene: de coronacrisis beïnvloedt de levertijden.

  Zet op verlanglijst

Specificaties

ISBN
9781473662803
Uitgever
Mulholland Books
Datum
01-11-2018
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum