The Whaleboat House

The Whaleboat House Mark Mills

From the No. 1 bestseller and author of Richard & Judy pick The Savage Garden: an award-winning crime novel set in post-war New York for fans of Carlos Ruiz Zafon and Jed Rubenfeld
€13,95

Deze titel is (nog) niet op voorraad.

Specificaties

ISBN
9780007161928
Uitgever
HarperCollins Publishers
Druk
1e
Datum
03-01-2005
Taal
Engels
Bladzijden
368 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop dit boek bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,-.
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.

pro-mbooks1 : athenaeum