Elmet

Elmet SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2017 MOZLEY, Fiona

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent

Niet leverbaar

Deze titel is (nog) niet op voorraad.

Specificaties

ISBN
9781473660540
Uitgever
John Murray Press
Druk
1e
Datum
01-01-2017
Taal
Engels
Bladzijden
320 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Nederlandstalige literatuur

Delen op

4 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum