Women of the Dunes

Women of the Dunes Sarah Maine

A spellbinding and beautiful novel from a major new voice in fiction, perfect for fans of Kate Morton

Specificaties

ISBN
9781473684898
Uitgever
Hodder & Stoughton
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Hardcover
Genre
Literatuur overige

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum