Assembly

Assembly BROWN, Natasha

Blistering and unignorable, exhilarating and fearless, a debut literary novel from an astonishing new talent in British fiction, for fans of Bernardine Evaristo, Claudia Rankine, Jenny Offill and Kiley Reid
€17,99

Voor 17.00 besteld, morgen in huis
(Op werkdagen)
Nota bene: de coronacrisis beïnvloedt de levertijden.

Op voorraad in de volgende winkels:
Spui 14-16, Athenaeum Boekhandel & Nieuwscentrum
Gedempte Oude Gracht 70, Haarlem
  Zet op verlanglijst

Specificaties

ISBN
9780241515709
Uitgever
Penguin Books Ltd
Druk
1e
Datum
03-06-2021
Taal
Engels
Bladzijden
112 pp.
Bindwijze
Hardcover

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

4 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum