Twice Tempted

Twice Tempted Eileen Dreyer

New York Times bestselling author Eileen Dreyer delivers the fifth book in the Drake's Rakes series which will appeal to fans of Mary Balogh, Eloisa James and Mary Jo Putney.

Specificaties

ISBN
9781455519347
Uitgever
Forever
Datum
27-11-2014
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Paperback
Genre
Literatuur overige

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum