Night Shelter

Night Shelter HOGG, Gil

Night Shelter is London noir. Everybody at Butchers' Row in Southwark has something to hide. This book will appeal to fans of Peter Ackroyd and Mark Billingham, as well as fans of Hogg's previous titles.
€13,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen.

Specificaties

ISBN
9781788033633
Uitgever
Troubador Publishing
Druk
1e
Datum
28-10-2017
Taal
Engels
Bladzijden
224 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.
MINDBOOKSATH : athenaeum