Let op: Door drukte kan de bezorging van je pakketje langer duren.

Het onteigende brein

Het onteigende brein over geheugen, verlies & identiteit Jules Montague

Het onteigende brein van Jules Montague is een aangrijpend, verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat, voor liefhebbers van Oliver Sacks en Irvin Yalom. Wat gebeurt er met de menselijke geest als herinneringen verloren gaan en mensen de greep op de werkelijkheid verliezen door dementie, parkinson, alzheimer, verslaving of ernstige slapeloosheid? Zijn we dan onszelf nog wel of worden we iemand anders? Aan de hand van voorbeelden uit haar eigen praktijk gaat de Britse neuroloog Jules Montague in Het onteigende brein op zoek naar antwoorden op wezenlijke vragen over ons geheugen, onze persoonlijkheid en onze identiteit. Het werk van Jules Montague is verwant aan dat van grootheden als Oliver Sacks en Irvin Yalom, maar in haar meeslepende literaire stijl en oneindige compassie is ze volkomen uniek Al lijken haar patiënten soms nog zo ver weg, Montague blijft zoeken naar herkenning. Het onteigende brein is een boek dat je lang bijblijft en dat je keer op keer kunt herlezen. Jules Montague studeerde geneeskunde aan Trinity College in Dublin, en werkt als neuroloog afwisselend in Londen, Mozambique en India. Montague publiceert haar medisch-literaire werk in onder meer The Guardian en The Independent.
Let op, dit is een e-book! Please note: this is an ebook.
€12,99

Specificaties

ISBN
9789026344879
Uitgever
Ambo|Anthos
Druk
1e
Datum
05-03-2019
Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book EPUB
Genre
Nederlandstalige literatuur
Vertaler
Peter Abelsen

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum