Among Thieves

Among Thieves KUHN, M.J.

A thrilling fantasy debut - a high-stakes heist novel set in a gritty world of magic and malice, and perfect for fans of Six of Crows and Joe Abercrombie
€19,99
  Zet op verlanglijst

Specificaties

ISBN
9781473234536
Uitgever
Orion Publishing Co
Druk
1e
Datum
09-09-2021
Taal
Engels
Bladzijden
352 pp.
Bindwijze
Paperback

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

4 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum