Let op: Door drukte kan de bezorging van je pakketje langer duren.

Laura Marlin Mysteries: The Secret of Supernatural Creek

Laura Marlin Mysteries: The Secret of Supernatural Creek Book 5 Lauren St. John

Eleven-year-old ace detective Laura Marlin is back for another exciting adventure in the fifth mystery from award-winning author Lauren St John, perfect for fans of Enid Blyton and Robin Stevens.

Specificaties

ISBN
9781510102644
Uitgever
Orion Children's Books
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Paperback
Genre
Kinderboeken

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum