Keulen
Reeks: ANWB Extra
ANWB Extra reisgids Keulen – Duitsland
Beleef Keulen met de compleet vernieuwde reisgids ANWB Extra Keulen!
Een weekendje naar Keulen is het hele jaar leuk. In het voorjaar staan de parken in bloei, in de zomer zijn er veel buitenfestivals en aan het eind van het jaar vind je op elk plein wel een kerstmarkt. De ANWB Extra reisgids Keulen biedt naast diverse routes door de stad en veel praktische tips over hotels en vervoer ook 15 inspirerende bezienswaardigheden die je tijdens je citytrip niet mag missen.
Beklim de Dom via de 533 treden, drink een biertje bij een van de brouwerijcafés aan de Heumarkt of ga shoppen aan de Neumarkt.
Deze kleine reisgids past gemakkelijk in de tas en heeft een handige uitneembare kaart met daarop de beste tips voor overnachten, winkelen, eten en drinken en uitgaan.
ANWB Extra is de succesvolste reisgidsenserie van Nederland! Met meer dan 100 gidsen biedt deze serie een reisgids voor nagenoeg iedere denkbare bestemming.
€12,99
Voor 21.00 besteld, morgen in huis
(Op werkdagen)
Nota bene: de coronacrisis beïnvloedt de levertijden.
Op voorraad in de volgende winkels:
Beethovenstraat 30-32, Amsterdam
Specificaties
- ISBN
- 9789018044404
- Uitgever
- ANWB Media
- Druk
- 1e
- Datum
- 26-10-2018
- Taal
- Nederlands
- Bladzijden
- 132 pp.
- Bindwijze
- Paperback
- Genre
- Reisgids europa
Meer op Athenaeum.nl over boeken
- Dagelijks een nieuwe recensie of leesfragment
- Regelmatig vertalers over hun werk
- Podcasts van interviews in de winkel
- Literair nieuws
- De agenda
5 redenen om dit boek bij ons te kopen
- Gratis verzending vanaf € 20,-
- Advies per telefoon
- Bestellen zonder registratie of login
- Per fiets bezorgd, indien mogelijk
- Vertrouwde service, veilige afhandeling