The Sacrifice Box

The Sacrifice Box Martin Stewart

A great read for fans of Patrick Ness and Charlie Higson, this is the second chilling and atmospheric stand-alone novel from the UK YA author, whose debut title was longlisted for the Guardian Children's Fiction Prize. Ages: 12-15yrs
€12,99

Levering binnen: 2 werkdagen
Nota bene: de coronacrisis beïnvloedt de levertijden.

Op voorraad in de volgende winkels:
Beethovenstraat 30-32, Amsterdam
  Zet op verlanglijst

Specificaties

ISBN
9780141371610
Uitgever
Penguin Books Ltd
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Paperback Paperback
Genre
Kinderboeken

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

4 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum