All the Living

All the Living Morgan, C E

Debut novel, for fans of Jane Smiley and Annie Proulx. Aloma is a young woman who gives up everything to look after her lover when his entire family is killed in an accident. But they find themselves growing apart
€12,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen
Nota bene: de coronacrisis beïnvloedt de levertijden.

  Zet op verlanglijst

Specificaties

ISBN
9780007312849
Uitgever
Fourth Estate Ltd
Datum
04-03-2010
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Paperback
Genre
Nederlandstalige literatuur

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

4 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum