A Wedding on Lilac Lane

A Wedding on Lilac Lane RAMSAY, Hope

USA Today bestselling author Hope Ramsay is back with the fourth installment of the enchanting, small-town Moonlight Bay series -- perfect for fans of Debbie Mason, Sheila Roberts, and RaeAnne Thayne.
€12,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen
Nota bene: de coronacrisis beïnvloedt de levertijden.

  Zet op verlanglijst

Specificaties

ISBN
9781538753286
Uitgever
Little, Brown & Company
Druk
1e
Datum
27-05-2021
Taal
Engels
Bladzijden
416 pp.
Bindwijze
Paperback

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

4 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum