Ghana ga weg

Ghana ga weg Taiye Selasi

Ghana ga weg vertelt het verhaal van een West-Afrikaanse migrantenfamilie: Kwaku is Ghanees, de verbannen pater familias die tot chirurg werd opgeleid in Amerika en nu weer in de Ghanese hoofdstad Accra woont. Zijn ex-vrouw die, zonder dat Kwaku het weet, zojuist weer naar Ghana is geëmigreerd. En hun in Amerika wonende kinderen: oudste zoon Olu, een chirurg in opleiding; Taiwo, een lanterfanter, net gestopt met haar studie rechten nadat ze een affaire met haar mentor heeft gehad; Kahine, Taiwo's tweelingbroer en succesvol schilder, en Sadie, talentvol student aan Yale, die worstelt met haar identiteit.

Reizend door de tijd omspant deze wervelende roman een week waarin Kwaku komt te overlijden en zijn familie weer bijeenkomt voor zijn begrafenis in Ghana. Ghana ga weg is een sublieme roman voor de lezers van Dave Eggers en Zadie Smith, die zich loszingt uit een stoffig Afrika.
Let op, dit is een e-book! Please note: this is an ebook.
€9,99

Specificaties

ISBN
9789025441678
Uitgever
Atlas Contact
Druk
1e
Datum
18-04-2013
Taal
Nederlands
Bladzijden
1 pp.
Bindwijze
E-book EPUB
Genre
Nederlandstalige literatuur

Delen op

Koop dit boek bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,-.
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.

pro-mbooks1 : athenaeum