Tattoo thief

Tattoo thief alison belsham

RAGDOLL meets GIRL WITH THE DRAGON TATTOO - follow the trail of blood and ink in the year's most twisted serial killer thriller. For readers who enjoy Val McDermid, Chris Carter and Stuart MacBride.

Specificaties

ISBN
9781409175131
Uitgever
Orion
Datum
20-09-2018
Taal
Engels
Bladzijden
384 pp.
Bindwijze
Paperback Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum