Onze boekhandels zijn open! Kom langs of bestel telefonisch, via WhatsApp, per e-mail of via de webshop. #steunjeboekhandel, ook online

Verwachting

Verwachting Anna Hope

Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die dit jaar op vele shortlists zal prijken. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney. Nu in mooie gebonden editie.

Hannah, Cate en Lissa zijn jong, ambitieus en onafscheidelijk. Samen wonen ze in een huis in Oost-Londen. Hun dagen zijn gevuld met kunst en activisme en staan bol van liefde en uitgelatenheid. Ze hebben nog hun hele leven voor zich. Tien jaar later is alles anders. Hannah is tevreden met haar leven en met Nathan, maar heeft een allesverzengende kinderwens. Cate is naar Canterbury verhuisd na de geboorte van haar zoon en voelt dat ze zichzelf kwijtraakt. Lissa staat op het punt om door te breken als actrice, maar privé gaat het slecht. Alle drie worstelen ze met dezelfde vraag: wat is een zinvol leven, en hoe bereik je dat?

Verwachting van Anna Hope is hartverscheurend en opbeurend tegelijk en gaat over je weg vinden in het leven: als moeder, als dochter, als echtgenote en als goed mens.

'Hope schrijft glashelder, met lef en raffinement. Ze laat op een heel handige, soepele wijze zien hoe mensen met zichzelf en elkaar omgaan. De vele dialogen verlopen bedrieglijk echt.' - NRC

'Soms heb je het geluk zonder enige verwachting aan een boek te beginnen om vervolgens al na een paar pagina’s te weten dat je beet hebt. Dit was zo’n boek.' – Katja de Bruin, VPRO-gids

'Hartveroverende ode aan vrouwenvriendschap.' – De Telegraaf

'Niet alles wordt opgelost in het leven, zo blijkt uit de nieuwe roman van de Britse Anna Hope. Het is de kracht van het boek.' – Vrouwkje Tuinman, Trouw

'In Engeland is deze meesterlijke roman een hype onder vrouwen. Het nodigt uit tot zelfreflectie en tot lange, diepgaande gesprekken met vrouwen onder elkaar.' – ZIN

'Verwachting is een literaire Cold Feet.' – Claudia Straatmans, hoofdredacteur van Nouveau

'De schrijfster doet haar naam eer aan. Dwars door de fouten die de vriendinnen maken, is er toch steeds weer sprake van een nieuw begin. Misschien is dat wel de belangrijkste les van het boek.' – Nederlands Dagblad

'Een ontroerend verhaal over wat het betekent om vrouw, moeder en vriendin te zijn in de 21ste eeuw.' – Carly Wijs

'Prachtig, prikkelend, ontroerend.' – Elizabeth Day

‘Als je fan bent van Sally Rooney, zul je Verwachting fantastisch vinden.’ – The Irish Examiner

‘Ontzettend intelligent en menselijk. Verdient het om op vele shortlists te belanden.’ – The Guardian

€24,99

Voor 23.00 besteld, morgen in huis. (Op werkdagen)

Op voorraad in de volgende winkels:
Spui 14-16, Athenaeum Boekhandel & Nieuwscentrum
Van Baerlestraat 170-172, het Martyrium
Gedempte Oude Gracht 70, Haarlem
Beethovenstraat 30-32, Amsterdam
  Zet op verlanglijst

Specificaties

ISBN
9789026357893
Uitgever
Ambo|Anthos
Druk
1e
Datum
08-11-2021
Taal
Nederlands
Bladzijden
336 pp.
Bindwijze
Hardcover
Genre
Nederlandstalige literatuur
Vertaler
Gerda Baardman
Thema
Moderne en hedendaagse fictie
Verhalend thema: coming of age
Verhalend thema: liefde en relaties
Vertaalde fictie
Londen (stad)
Begin 21e eeuw c 2000 tot c 2050

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending bij aanschaf van € 17,50 aan boeken  (binnen NL)
  • Verlengde retourtermijn voor je Sint- en kerstcadeaus: ruilen kan t/m 10 januari
  • Advies in de winkel en per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum