The Antigallican

The Antigallican Bowling, Tom

Naval fiction set in the 1700s, seen from the French perspective. It is the first in a series featuring the sailor Jean Cotterell, and will appeal to fans of Patrick O'Brian, C.S. Forester and Bernard Cornwell's }Sharp{
€14,50

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen.

Specificaties

Isbn
9781842432761
Uitgever
Oldcastle Books Ltd
Verschenen
01-01-2009
Taal
Engels
Bladzijden
256 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Literatuur overige

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling
  • (We werken aan een mooiere winkel op het Spui. Door de verbouwing kan het zijn dat onze levertijden afwijken. Onze excuses daarvoor.)
MINDBOOKSATH : athenaeum