Day the Falls Stood Still

Day the Falls Stood Still Buchanan, Cathy

New edition of Buchanan's debut novel set in Niagara Falls at the time of WWI. An epic love story steeped in history, it will appeal to fans of Victoria Hislop, Rachel Hore and Kate Morton
€16,99

Levertijd: 8 tot 15 werkdagen.

Specificaties

ISBN
9780099533344
Uitgever
Windmill Books
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Paperback
Genre
Nederlandstalige literatuur

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop dit boek bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,-.
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.

pro-mbooks1 : athenaeum