KARTE der Flurnamen des Herzogtums Gotha und die Forstnamen des Thüringerwaldes zwischen der Weinstraße im Westen und der Schorte (Schleuse) im Osten.

KARTE der Flurnamen des Herzogtums Gotha und die Forstnamen des Thüringerwaldes zwischen der Weinstraße im Westen und der Schorte (Schleuse) im Osten. Band 2 - Das Karte GERBING, Luise

Reprint der Ausgabe von 1910, Ringbuch A 4 , 50 Seiten

Inhalt:
A
Alach [Erfurt] 24
Albrechts [Suhl] 34, 40
Altenbergen [Leinatal] 28
Altengottern 10
Altersbach 33, 34, 40
Andisleben 12
Angelhausen [Arnstadt] 31
Angelroda 36
Apfelstädt [Nesse-Apfelstädt] 24, 30
Arlesberg [Geraberg] 35, 36, 41,42
Arnstadt 30, 31
Asbach [Schmalkalden] 33
Aschara [Bad Langensalza] 10, 16
Aspach [Hörsel] 16, 22
Atterode 26, 27
[Steinbach, Bad Liebenstein]
Atzerod 27, 33
[=Atzerode, Floh-Seligenthal]
Auwallenburg
[Trusetal, Brotterode-Trusetal] 26, 27

B
Ballstädt 10, 11, 17
Bechstedtwagdt 25, 31
[=Bechstedt-Wagdt, Kirchheim]
Benshausen 34, 40
Berka v. d. Hainich 8
Bermbach 34, 40
Berterode [=Berteroda, Eisenach] 8, 14
Bienstädt 18
Bischleben [Erfurt] 19
Bischofrode [=Bischofroda] 8, 14
Bittstädt [Amt Wachsenburg] 30
Boilstädt [Gotha] 22, 23
Bollstedt [Weinbergen] 6
Bothenheiligen 6
Branchewinde 31
[=Branchewinda, Wipfratal]
Breitenbach [Schmalkalden] 33, 39
Brotterode [Brotterode-Truseltal] 27
Brüheim 16
Bufleben 17, 23
Burbach [Wutha-Farnroda] 15, 21
Burgtonna [Tonna] 11, 17
Burla [Hörselberg-Hainich] 15, 21
Bücheloh [Wolfsberg] 36, 37

C
Cabarz [Tabarz] 21, 27
Cammerforst [=Kammerforst]
Catterfeld [Leinatal] 28
Clettstedt [=Klettstedt] 11
Cobstädt [Drei Gleichen] 24
Craula [Hörselberg-Hainich] 9, 15
Crawinkel 29, 30
Cumbach [Friedrichroda] 22, 28
D
Dachrieden [Unstruttal] 5
Dachwig 12, 18
Dannheim [Wipfratal] 30, 31
Dietharz [Tambach-Dietharz] 28
Dietzhausen [Suhl] 40
Dollstädt 11, 12,17, 19
Dornheim 31

E
Ebenheim [Hörsel] 15, 21
Ebenshausen 8
Eberstädt [Sonneborn] 16
Ebertshausen [Benshausen] 33, 34, 40
Eckardtsleben 10, 16
[Bad Langensalza]
Eichrodt [Wutha-Farnroda] 20
Eigenrode [Unstruttal] 5
Eischleben [Amt Wachsenburg] 25, 31
Eisenach 14, 20
Elgersburg 36, 42
Elmenthal [Brotterode-Trusetal] 26, 27
Elxleben [=Elxleben an der Gera] 12
Emleben 23, 29
Engelsbach [Leinatal] 22, 28
Erfurt 19
Ermstedt [Erfurt] 18, 24
Ernstroda [Friedrichroda] 22, 28
Espenfeld [Arnstadt] 30
Esschenbergen 17
Ettenhausen 15, 21
[=Ettenhausen an der Nesse]
Etterwinden [Moorgrund] 20, 26

F
Falken [Treffurt] 8
Farnroda [Wutha-Farnroda] 14, 20
Finsterbergen 27, 28
Fischbach [Eisenach] 14, 20
Fischbach [Waltershausen] 21, 27
Flarchheim 9
Floh [Floh-Seligenthal] 27, 33
Frankenhain 29, 35
Frankenroda 8
Frauenwald 42
Friedrichroda 21, 22, 27, 28
Friedrichs-Anfang 29
[=Friedrichsanfang, Crawinkel]
Friedrichswerth 15, 16, 21, 22
Friemar 17, 23
Fröttstädt [Hörsel] 16, 21, 22

G
Gamstädt [Nesse-Apfelstädt] 18, 24
Gebesee 12
Gehlberg 35, 41
Georgenthal 28
Gera [=Geraberg] 36
Geschwenda 35, 36
Gierstädt 11, 12, 17, 18
Gispersleben [Erfurt] 19
Goldbach 16, 22
Goldlauter 35, 41
[Goldlauter-Heidersbach, Suhl]
Gospiteroda [Leinatal] 22, 28
Gossel 30
Gotha 17, 23
Gottstedt [Erfurt] 24
Görbitzhausen [Wipfratal] 31
Görmar [Mühlhausen] 6
Gr. Ballhausen 12
[=Großballhausen, Ballhausen]
Gr. Fahner [=Großfahner] 11, 17, 18
Gr. Grabe 5
[=Großgrabe, Grabe, Weinbergen]
Grossengottern [=Großengottern] 10
Gr. Rettbach 24
[=Großrettbach, Drei Gleichen]
Gr. Tabarz 21, 27
[=Großtabarz, Tabarz/Thür. Wald]
Gr. Vargula 11
[=Großvargula, Herbsleben]
Grabsleben [Drei Gleichen] 23, 24
Gräfen-Tonna 11
[=Gräfentonna, Tonna]
Gräfenhain 29
Gräfenroda 35, 37
Gräfinau [Gräfinau-Angstedt] 37
Griesheim [Ilmtal] 37
Grossen-Behringen 15
[=Großenbehringen, Behringen]
Grosslupnitz 14, 15
[=Großenlupnitz, Hörselberg-Hainich]
Gr. Welsbach 10
[=Großwelsbach, Bad?Langensalza] Günthersleben 23, 29
[Günthersleben-Wechmar]
H
Haarhausen [Amt Wachsenburg] 24
Haina 15, 21
Hallungen 8
Hassleben [=Haßleben] 13
Hastrungsfeld 15, 21
[Hörselberg-Hainich]
Hausen [Bufleben] 17
Heida [=Heyda, Ilmenau] 36
Heidersbach 35, 41
[Goldlauter-Heidersbach, Suhl]
Heinrichs [Suhl] 35, 40
Helmers 33
[Struth-Helmershof, Floh-Seligenthal]
Henschleben 12, 13
Herbsleben 11, 12
Herges 33, 34, 40
[Herges-Hallenberg, Steinbach-Hallenberg]
Herrenhof 28, 29
Heyrode [=Heyerode, Südeichsfeld] 8
Hochheim 16
Hohenbergen [Schlotheim] 6
Hohenkirchen 23, 29
Hohleborn [Floh-Seligenthal] 27
Holzhausen [Amt Wachsenburg] 30
Hörselgau [Hörsel] 21, 22
Horsmar [Unstruttal] 5
Höngeda [Weinbergen] 6
Hütscherode, R.G. (Rittergut) 15
[=Hütscherroda, Hörselberg-Hainich]

I
Ibenhain [Waltershausen] 22, 28
Ichtershausen 24, 25, 30, 31
[Amt Wachsenburg]
Illeben [Bad Langensalza] 10, 16
Ilmenau 36
Ingersleben [Nesse-Apfelstädt] 24, 25
Issersheiligen 6

K
Kahlenberg [Wutha-Farnroda] 15, 21
Kaisershagen [Unstruttal] 5
Kälberfeld [Hörselberg-Hainich] 15, 21
Ketttmannshausen [Wipfratal] 31
Kindleben [Gotha] 17, 23
Kirchheiligen 7
Kirchheim 25, 31
Kittelsthal [Ruhla] 20
Kl. Ballhausen 12
[=Kleinballhausen, Ballhausen]
Kl. Breitenbach 30
[=Kleinbreitenbach, Plaue]
Kl. Fahner [=Kleinfahner, Gierstädt] 12, 18
Kl. Keula [=Kleinkeula, Menteroda] 5
Kl. Rettbach 24
[=Kleinrettbach, Nesse-Apfelstädt]
Kl. Schmalkalden 27
[=Kleinschmalkalden, Floh-Seligenthal]
Kl. Tabarz 21, 27
[=Kleintabarz, Tabarz/Thür. Wald]
Kl. Welsbach [=Kleinwelsbach] 10
Körner 6
Kornhochheim [Nesse-Apfelstädt] 24, 30

L
Langenhain [Waltershausen] 21, 22, 27
Langensalza [=Bad Langensalza] 10
Langula [Vogtei] 9
Laucha [Hörsel] 21, 22
Laudenbach [Brottenrode-Trusetal] 26, 27
Lauter [Suhl] 34, 35, 41
Lauterbach 8, 14
Leina [Leinatal] 22, 28
Liebenstein [=Bad Liebenstein] 26
Liebenstein 30
Linsenhof [Suhl] 35, 40
Luisenthal 29

M
Mäbendorf [Suhl] 40
Manebach [Ilmenau] 36, 41, 42
Marbach 19, 25
Marlishausen [Wipfratal] 31
Martinroda 36
Mechterstädt [Hörsel] 15, 21
Mehlis [Zella-Mehlis] 34, 40
Menterode [=Menteroda] 6
Merxleben [Bad Langensalza] 10
Metebach [Hörsel] 16
Mihla 8, 14
Mittelhausen 13, 19
Mittelstille [Schmalkalden] 33, 39
Möbisburg [Möbisburg-Rhoda, Erfurt] 25
Molschleben 17, 24
Molsdorf [Erfurt] 25, 31
Mossbach 14, 20
[=Mosbach, Wutha-Farnroda]
Mühlberg [Drei Gleichen] 23, 24, 29, 30
Mühlhausen 5
[=Mühlhausen/Thüringen]
Mülverstedt 9

N
Nägelstedt [Bad Langensalza] 11
Näherstille [Schmalkalden] 33
Nauendorf [Georgenthal] 28, 28
Nazza 8
Neu-Dietendorf 24
[=Neudietendorf, Nesse-Apfelstädt]
Neu-Frankenrode 16, 21, 22
[=Neufrankenroda, Metebach]
Neukirchen [Eisenach] 14
Neurode [=Neuroda, Wipfratal] 31
Neunheiligen 6
Neusiss [=Neusiß] 36
Nied. Dorla [=Niederdorla, Vogtei] 9
Nöda 13, 19
Nottleben 17, 18, 23, 24

O
Ob. Dorla [=Oberdorla, Vogtei] 9
Ob. Mehler [=Obermehler] 6
Oberhof 35, 41
Oberndorf [Arnstadt] 31
Oberschönau 34
Oester-Behringen 15
[=Oesterbehringen, Behringen]
Oester-Körner [=Österkörner, Körner] 6
Ohrdruf 29
Oppershausen 9

P
Petriroda 23, 29
Pferdingsleben 17, 18, 23, 24
Pfullendorf [Bufleben] 17
Plaue 30
Pöthen, Vw. (Volkenroder Wald) 6
[Obermehler]

R
Rehestädt [Amt Wachsenburg] 24, 30
Reichenbach [Hörselberg-Hainich] 9, 16
Reichenbach [Schmalkalden] 27
Reinhardsbrunn 21, 22, 27, 28
[Friedrichroda]
Reinsfeld [Wipfratal] 30
Reiser [Unstruttal] 5
Remstädt 17, 23
Rhoda [Möbisburg-Rhoda, Erfurt] 25
Riethnordhausen (bei Erfurt) 13, 19
Ringleben 12, 13
Rippersroda [Plaue] 30, 36
Roda [=Ilmenau-Roda, Ilmenau] 36, 42
Rödichen 22, 28
[Schnepfental-Rödichen, Waltershausen]
Röhrensee [Amt Wachsenburg] 30
Rotteroda [=Rotterode] 33, 34
Ruhla 20, 26
S
Saalfeld [Mühlhausen] 5
Salomonsborn [Erfurt] 18, 19
Sättelstädt [Hörselberg-Hainich] 15, 21
Sauerbrunns-Grumbachs 26
[Bad Liebenstein]
Schallenburg [Sömmerda] 13
Schierschwende [Südeichsfeld] 8
Schlotheim 6
Schmalkalden 33
Schmerbach [Waltershausen] 21, 27
Schmiedefeld 41, 42
[=Schmiedefeld am Rennsteig]
Schmiera [=Schmira, Erfurt] 19, 25
Schmücke [Gehlberg] 35, 41
Schnellbach [Floh-Seligenthal] 27, 33
Schönau 22, 28
[=Schönau vor dem Walde, Leinatal]
Schönau a. d. H. (an der Hörsel) 15, 20, 21
[=Schönau, Wutha-Farnroda]
Schönstedt 9, 10
Schwabhausen 23, 29
Schwarza 40
Schwarzhausen [Waltershausen] 21
Schwarzwald [Luisenthal] 29
Schweina [Bad Liebenstein] 26
Schwerstedt 12
Seebach (Wartburgkreis) 21
Seebergen [Drei Gleichen] 23, 24
Seligenthal [Floh-Seligenthal] 27, 33
Siebleben [Gotha] 17, 23
Siegelbach [Arnstadt] 30
Sollstedt [Menteroda] 5
Sondra [Hörselberg-Hainich] 15, 21
Sonneborn (Thüringen) 16, 22
Springstille 33, 39, 40
Stedten 25
[=Stedten an der Gera,
Bischleben-Stedten, Erfurt]
Steinbach [Bad Liebenstein] 26
Steinbach-Hallenberg 33, 34, 40
Stockhausen [Eisenach] 14, 15
Stotternheim [Erfurt] 13, 19
Straussfurt [=Straußfurt] 13
Stregda [Eisenach] 14
Struth 33
[Struth-Helmersdorf, Floh-Seligenthal]
Stützerbach 36, 42
Stutzhaus [Luisenthal] 29
Suhl 34, 35, 40
Sülzenbrücken [Amt Wachsenburg] 24, 30
Sundhausen 10, 11
Sundhausen [Gotha] 22, 23
T
Tambach [Tambach-Dietharz] 28
Tennstedt [=Bad Tennstedt] 11, 12
Teutleben [Hörsel] 15, 16, 21, 22,
Thal [Ruhla] 20
Thamsbrück [Bad?Langensalza] 10
Thörei 24, 25, 30, 31
[=Thörey, Amt Wachsenburg]
Tiefthal [Erfurt] 18, 19
Töpfleber [=Töpfleben, Gotha] 23
Töttelstädt [Erfurt] 18, 24
Trassdorf [=Traßdorf, Ilmtal] 37
Trenkelhof [Eisenach] 14, 20
Tröchtelborn 17, 23, 24
Trügleben [Hörsel] 16
Tüngeda [Hörselberg-Hainich] 10, 16
Tüttleben 23, 24

U
Uelleben [Gotha] 22, 23
Unterschönau 34

V
Vehra [Henschleben] 13
Viernau 33, 40
Volkenroda [Körner] 5, 6

W
Wahlwinkel [Waltershausen] 22, 28
Walschleben 12
Waltershausen 21, 22, 27, 28
Waltersleben [Erfurt] 25
Wandersleben [Der Gleichen] 23, 29, 30
Wangenheim 16
Wannigsroda [Emleben] 22, 28, 29
Warza 17, 23
Weberstedt 9
Wechmar 23, 29
[Günthersleben-Wechmar]
Weidenbrunn 33
[=Weidebrunn, Schmalkalden]
Weingarten [Hörsel] 15, 16, 21, 22
Werningshausen 13
Werningsleben [Kirchheim] 25
Westhausen 17
Wichtshausen [Suhl] 40
Wiegleben [Bad Langensalza] 10, 16
Wilhelmsthal [Eckhardtshausen, Marksuhl] 20
Windeberg [Mühlhausen] 5
Winterstein [Waltershausen] 21, 27
Wipfra [Wipfratal] 31, 36
Wipperoda [Leinatal] 22, 28
Witterda 12, 18
Wölfis 29
Wolfsbehringen 15
[Hörselberg-Hainich]
Wundersleben 13
Wutha [Wutha-Farnroda] 14, 20
Z
Zella St. Bl. (St. Blasii) 34, 35, 40, 41
[Zella-Mehlis]
Zimmernsupra 18, 24
€23,95

Levertijd: 5 tot 10 werkdagen.

Specificaties

ISBN
9783867777322
Uitgever
Van Ditmar Boekenimport B.V.
Druk
1e
Datum
01-01-2014
Taal
Duits
Bladzijden
50 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Geschiedenis

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.
MINDBOOKSATH : athenaeum