A Stay Against Confusion

A Stay Against Confusion HANSEN, Ron

Writting in the tradition of Flannery O'Connor and Andre Dubus, the author explores the relationship between faith and fiction, arguing that literature is a powerful medium for experiencing and understanding mystery. Reprint.
€17,95

Deze titel is momenteel niet te bestellen.

Specificaties

Isbn
9780060956684
Uitgever
Harper Perennial
Druk
1e
Verschenen
01-01-2002
Taal
Engels
Bladzijden
288 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Nederlandstalige literatuur

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling
  • (We werken aan een mooiere winkel op het Spui. Door de verbouwing kan het zijn dat onze levertijden afwijken. Onze excuses daarvoor.)
MINDBOOKSATH : athenaeum