Last Chance Family

Last Chance Family Hope Ramsay

USA Today bestselling author Hope Ramsey returns to Last Chance, South Carolina for a sassy and heartwarming story that will appeal to fans of Debbie Macomber, Robyn Carr and Sherryl Woods.
€12,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen.

Specificaties

ISBN
9781455556434
Uitgever
Little, Brown & Company
Druk
1e
Datum
25-11-2014
Taal
Engels
Bladzijden
384 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Engelstalige literatuur

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.
MINDBOOKSATH : athenaeum