The Man From Berlin

The Man From Berlin Luke McCallin

Amidst the chaos of World War II, a beautiful young filmmaker and socialite, and a German officer are brutally murdered. Military officer, Captain Gregor Reinhardt is assigned to the case but soon realises that it is more than just a murder. For fans of CJ Sansom, Alan Furst and Charles Cumming.
€15,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen.

Specificaties

ISBN
9781843445470
Uitgever
Oldcastle Books Ltd
Druk
1e
Datum
27-11-2014
Taal
Engels
Bladzijden
448 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.
MINDBOOKSATH : athenaeum