Cowhide-and-Seek

Cowhide-and-Seek Sheri Dillard

A fun and humorous picture book about a cow playing hide and seek, perfect for fans of Click, Clack, Moo.
€16,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen.

Specificaties

ISBN
9780762491841
Uitgever
Running Press,U.S.
Druk
1e
Datum
07-05-2019
Taal
Engels
Bladzijden
32 pp.
Bindwijze
Hardcover
Genre
Kinderboeken
Illustraties
Pauwels, Jess

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Bestellen zonder registratie of login.
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling.
MINDBOOKSATH : athenaeum