Singularität

Singularität STROSS, Charles

Ein Genuss für alle Leser von Peter F. Hamilton und Stephen Baxter!

Ein Riesenerfolg in den USA, ein Roman, wie er zeitgemäßer nicht se
€10,95

Levertijd: 5 tot 10 werkdagen.

Specificaties

Isbn
9783453520165
Uitgever
Heyne Taschenbuch
Druk
1e
Verschenen
01-01-2005
Taal
ger
Bladzijden
496 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

Koop uw boeken bij Athenaeum

  • Gratis verzending vanaf € 20,- (in de algemene webwinkel, binnen Nederland).
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling
MINDBOOKSATH : athenaeum