The Stonecutter

The Stonecutter Camilla Lackberg

The third psychological thriller from No 1 bestselling Swedish crime sensation Camilla Lackberg. Irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.
€13,99

Levertijd: 4 tot 10 werkdagen.

Specificaties

ISBN
9780007253975
Uitgever
HarperCollins Publishers Ltd
Datum
01-03-2011
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending
  • Extra feestelijk verpakt
  • Te ruilen tot 10 januari
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum