All the Hidden Truths

All the Hidden Truths one shocking crime: three women need answers Claire Askew

A wrenching, gripping, unforgettable debut crime novel for fans of Susie Steiner and Kate Atkinson.

Niet leverbaar

Deze titel is (nog) niet op voorraad.

Specificaties

ISBN
9781473673021
Uitgever
Hodder & Stoughton
Druk
1e
Datum
09-08-2018
Taal
Engels
Bladzijden
384 pp.
Bindwijze
Hardcover
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum