Feed

Feed A chilling, dystopian page-turner with a twist that will make your head explode nick clark windo

Now a major TV series: a gripping post-apocalyptic thriller for fans of The Passage and The Girl With All the Gifts

Specificaties

ISBN
9781472241917
Uitgever
Headline
Datum
09-08-2018
Taal
Engels
Bladzijden
368 pp.
Bindwijze
Paperback Paperback
Genre
Thrillers

Delen op

Meer op Athenaeum.nl over boeken

5 redenen om dit boek bij ons te kopen

  • Gratis verzending vanaf € 20,-
  • Advies per telefoon
  • Bestellen zonder registratie of login
  • Per fiets bezorgd, indien mogelijk
  • Vertrouwde service, veilige afhandeling

pro-mbooks1 : athenaeum